До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

13 лист. 2022
В пам'ять про Юлію Здановську

У місті Київ з’явилась вулиця харків’янки Юлії Здановської. Київська міська рада таким чином вшанувала ім’я волонтерки, яка загинула 03 березня 2022 після обстрілу будівлі Харківської обладміністрації на вул. Сумській.

Юлія починала навчатися на театральному відділені Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв».

Потім вона вчилася у інших закладах Харкова і Києва, брала участь в українських та міжнародних олімпіадах з математики та інформатики.

У 2021 році долучилася до проекту «Навчай для України», бо завжди мріяла бути вчителькою. Їй було тільки 21 рік.

В пам'ять про Юлію Здановську факультет математики Массачусетського технологічного інституту оголосив про організацію безкоштовного освітнього проекту для талановитих старшокласників з України.

Для переможців Міжнародного конкурсу з інформатики Бебрас у Новій Зеландії встановлено Почесні відзнаки імені Юлії Здановської.

Після початку війни Юлія могла бути у безпечному місці, проте вона обрала рідне місто і допомогу людям. Останнє повідомлення від Юлії в соціальних мережах було: "Дякую, але я лишаюсь у Харкові до перемоги".

Після нашої Перемоги один з начальних кабінетів «Ліцею мистецтв» буде названо іменем Юлії Здановської.