До уваги учнів 3-11 класів, вчителів, батьків!

17 лист. 2022
Районний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XXІII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

17 листопада відбувся районний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XXІII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в дистанційному режимі. У Конкурсі взяли участь 185 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти району.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було започатковано ще у 2010 році, і відтоді вже традиційно у ньому щороку беруть участь юні поціновувачі творчості Великого Кобзаря. Він має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, а також виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.

Конкурс знавців української мови було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика - конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, популяризації серед молоді, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

В умовах повномасштабної війни український народ продовжує плекати свої традиції і дбати про виховання молодого покоління, тож районний етап конкурсу успішно відбувся навіть усупереч повітряній тривозі та перебоям в електропостачанні. За результатами перевірки конкурсних робіт учнів журі визначить переможців, які матимуть нагоду взяти участь у наступному етапі конкурсу.