До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

9 груд. 2022
Районний конкурс відеороликів "Спорт у моєму житті"

Колектив школи №158 вітає переможців районного конкурсу відеороликів «Спорт у моєму житті».

З метою популяризації здорового способу життя та підвищення мотивації дітей до занять спортом у листопаді в онлайн режимі відбувся районний конкурс відеороликів "Спорт у моєму житті", в якому взяли участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району. У своїх відеороботах школярі продемонстрували свої спортивні уподобання й поділилися власним досвідом щодо занять спортом в сьогоднішніх умовах.

Учениця 5-А класу Прокопенко Маргарита, робота якої отримала І місце, розповіла про  своє захоплення гімнастикою, цирковим мистецтвом, поділилася вміннями та власними досягненнями.

Прокопенко Маргарита 5-А

«Війна не перешкода для занять спортом», - зазначив учень 9-Б класу  Сергієнко Арсеній.  У своєму ролику хлопець розповів про захоплення воркаутом.  Журі присудило роботі Арсенія  ІІ місце.

Сергіеко Арсеній 9-Б

Вже 8 років займається акробатичним рок-н-ролом Федорченко Дар’я, учениця 10-А класу.  Вона має звання «Майстер спорту України». Відеорозповідь Дар’ї принесла  їй ІІІ місце.

Федорченко Даша 10-А

Ми радіємо перемозі учнів та їх вчителів Манько Л.О., Назаренка О.В., Безатосної А.В.

Участник шкільного відбору

Безуглов Дмитро 8-А

Бажаємо всім учасникам втілення мрій в життя, щоб іскорки душі розгорілися величезним полум'ям, що спалює всі перешкоди на шляху до перемоги. Ми віримо у ваше спортивне майбутнє!