До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

5 груд. 2022
«Гарні справи роблять тихо»

«Гарні справи роблять тихо»,-  так говорять у народі. Але сьогодні хочемо розповісти про ті добрі справи, до яких долучився колектив ХЗОШ № 158: учні, їх батьки, педагоги.

З початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну майже всі  громадяни держави стали допомагати військовим, людям, які потрапили у скрутне становище.

У небі літають супутники –зв’язківці, гроші на які перераховували небайдужі, військові отримали такі необхідні машини, і в них теж є частка колективу школи.

Уявіть собі, по ворогу були випущені  снаряди з написом «За Харків. За Північну Салтівку». Кошти на такі «подарунки» перерахувала родина Русанової О.І., вчителя української мови та літератури.

Кіпаренко Г.Ю., вчитель початкових класів, разом із своїми учнями активно допомагає нашим військовим. Діти малюють малюнки, роблять ляльок-мотанок, збирають смаколики, шкарпетки. Ганна Юріївна залучила до волонтерського руху батьків учнів, своїх колег.  Разом із собачими силами Дніпра всі бажаючі беруть участь  у зборах на придбання автівок для військових. Перша автівка вже поїхала до хлопців 25 бригади, зібрано кошти  на другий автомобіль.

Педагог знайшла можливості отримати вітаміни для 4 бригад і відправити їх на передову. Наші хлопці мають бути здоровими!

Учень 10-А класу Олійник Оскар –Ярослав разом зі своїм батьком Олійником Олександром Михайловичем стали помічниками для мешканців  Вовчанського району. Вони привезли жителям гуманітарну допомогу, яка так необхідна людям.

Батько учня 6-А класу Кириченко Геннадій Вікторович  став волонтером у Хабі Вінницької Подільської громади. Разом із іншими небайдужими вони формували та доставляли гуманітарну допомогу до Харкова та області. Геннадій Вікторович займався і розшуком поранених вінничан у лікарнях Харківщини.

Це лише невелика часточка такої важливої благочинної роботи.

Кожен наближає перемогу своєю працею, гарним навчанням, відповідальним ставленням до своїх обов’язків.

Сьогодні, як ніколи, важливо надавати руку допомоги один одному, бути щедрими та дарувати добро!