До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

26 груд. 2022
Міський інноваційний проект ,,Славетні ювілеї видатних українців -2022. Стежками Григорія Сковороди"

Учні школи беруть активну участь у міському інноваційному проекті ,,Славетні ювілеї видатних українців -2022. Стежками Григорія Сковороди", який реалізується в межах хабу ,,Освіта. Наука. Особистість" Національного технопарку з підвищення якості освіти.
Оскільки освіта нашої країни в котре під загрозою, розуміння власної культурної  ідентичності, переосмислення  історичної спадщини,   плекання особистої та національної свободи особливо важливі.  Тому в межах проекту запроваджено марафон ,,Григорій Сковорода крізь призму сучасності", який проводиться до 300-річчя від дня народження Світоча української духовної історії.

відео