День святого Валентина в Україні

14 лют. 2023
День святого Валентина в Україні

День святого Валентина в Україні давно вже став популярним святом. Ні в кого не виникає сумнівів, що любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі.  Саме це почуття дає сьогодні сили українцям долати труднощі та йти до перемоги.

Учні 1-А класу, створюючи лепбуки, висловили свою любов до рідної України, у малюнках  школярів 2-Б класу видно найпотаємніші бажання дітей всієї країни: щоб бути щасливими, нам потрібен мир та любов.  Тепло і ніжність своїх сердечок подарували учні 2-А класу тим, кого вони люблять та ким дорожать.

А хлопці і дівчата  6-А класу здійснили подорож містами країни, взявши участь у онлайн-грі «Романтична Україна».

Учні 7-В класу нагадали про те, що саме 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг.  Подія з’явилася в США 2014 року, коли власниця сайту, де продавались дитячі книги, Еммі Бродмур поділилась ідеєю добровільного обміну книгами. Мета цього свята – зацікавити людей новими книгами, а також посилити інтерес до бібліотек. 14 лютого прийнято дарувати книги своїм друзям, близьким та просто знайомим. Цікавий факт: найважча у світі книга «Суперкнига» має вагу 253 кг. Її довжина перевищує 3 метри.