День спонтанного прояву доброти

17 лют. 2023
День спонтанного прояву доброти

Щороку 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Незважаючи на те, що свято досить молоде,  з кожним роком його популярність в нашій державі зростає. Головна мета цього свята полягає в тому, щоб люди стали трішки щасливішими, поширюючи довкола себе доброту. І не обов’язково чинити якісь великі справи, можна підбадьорити близьких та рідних, надіслати їм добрі слова, зробити приємні сюрпризи, які викличуть щиру посмішку на обличчі, подарують оточуючим гарний настрій.

Саме про доброту, підтримку, бажання допомогти говорили сьогодні учні на уроках, під час виховних бесід.

Школярі розповідали про ті добрі справи, до яких вони долучилися. Годувати взимку пташок, допомагати тваринкам, які опинилися на вулиці, розважати молодших братиків та сестричок, разом із батьками займатися волонтерством – ось неповний перелік добрих справ учнів школи.

Добрі справи роблять не лише люди, а й домашні улюбленці. Сьогодні посвідчення Всесвітньої спільноти чотирилапих  волонтерів отримали 3 такси та маленьке щуренятко – вихованці вчителя початкових класів, класного керівника 2-Б класу Кіпаренко Ганни Юріїївни. Ці тваринки є помічниками української армії, адже разом із своєю господинею вони допомагають військовим.

І дорослі, і діти розуміють, що кожна добра справа сьогодні наближає нас до перемоги.