Онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції учнів 8-10 класів

7 бер. 2023
Онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції учнів 8-10 класів

Сьогодні, 7 березня, для учнів 8-10 класів було організовано онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції. Ченський Д.Г. нагадав школярам правила поведінки при виявлені ВНП, алгоритм дій у разі знаходженнч підозрілих предметів.  Дмитро Геннадійович звернув увагу підлітків на правила, яких кожен має дотримуватися під час дії воєнного стану.  Шкільний офіцер поліції наголосив, що в жодному разі не можна проводити відео та фотозйомки біля об'єктів критичної інфраструктури, в країні діє обмеження на проведення масових зборів тощо. Ченський Д.Г. нагадав про кримінальну відповідальність підлітків за правопорушення.  Відповідальність кожного громадянина України за власні вчинки, дотримання правил та законів - це наш внесок у перемогу над ворогом.