День українського добровольця.

14 бер. 2023
Фото Проєкт "З мріями про мир'.

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Тисячі хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, не чекаючи наказу, за велінням серця,  стали на захист Батьківщини.

Ми пишаємося випускниками школи, батьками учнів, які боронять нашу країну від ворога, відстоюють честь, свободу кожного українця.

На жаль, чимало добровольців  віддали свої життя за Україну та її народ.

Сьогодні ми схиляємо голови, вшановуючи пам'ять воїнів-добровольців, серед яких є і випускники нашої школи.

Кіпаренко Артем Олександрович, Бабічев Денис Михайлович- ці хлопці  у найстрашніші перші дні повномасштабної  війни стали до лав оборонців рідного Харкова.  Вони віддали свої життя, захищаючи рідне місто, свою країну.

Бабичев Денис, випускник 2015 року, загинув, захищаючи Харків 09.04.2022 року.

і Кіпаренко Артем, випускник 2014 року, загинув, боронячи рідне місто 16.05 2022 року.

Слова подяки українським добровольцям, побажання миру та добра сьогодні говорили учні школи під час інформаційних хвилинок.  А учні 2-А класу до Дня українського добровольця підготували проєкт  «З мріями про мир!»