Зустріч учнів 1-4 класів зі шкільним офіцером поліції

22 бер. 2023
Зустріч учнів 1-4 класів зі шкільним офіцером поліції

22.03  на передодні весняних канікул у закладі освіти відбулася онлайн - зустріч учнів 1-4 класів зі шкільним офіцером поліції. Ченський Д.Г. звертаючись до школярів, наголосив, що хлопці і дівчата  відпочиваючи на канікулах, не повинні забувати про правила безпеки вдома, на вулиці, у громадських місцях. В умовах воєнного стану важливим є дотримання правил протимінної безпеки, правил поведінки під час повітряної тривоги, у разі надзвичайної ситуації. Учні закріпили алгоритм дій у разі знаходження ВНП та під час повітряної тривоги.  Кожна людина – учасник дорожнього руху. На канікулах більшість школярів оберуть прогулянки пішки, на велосипеді, скейті тощо. Необхідно суворо дотримуватися правил дорожнього руху, бути уважними та відповідальними. Дмитро Геннадійович відповів на питання школярів, дав поради, як з користю та безпечно відпочити на канікулах. Про правила безпеки дбаємо – на канікулах відпочиваємо!