ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

3 квіт. 2023
ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПРИЙОМ ЗАЯВ батьків для зарахування дітей до 1-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 158 Харківської міської ради Харківської області у 2023 році здійснюватиметься з 3 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року.

У відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

У зв'язку з тим, що бойові дії  в нашій країні тривають, батьки майбутніх першокласників мають можливість подати документи до закладу освіти на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»   за  посиланням    https://school.isuo.org/  зг  ідно   з покроковою інструкцією (для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами);