4 квіт. 2023

4 квітня — Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаної з розмінуванням. Подію було започатковано ООН у грудні 2015 року. Мета відзначення полягає в приверненні уваги людства до проблеми мінної загрози.

На жаль, Україна є однією з найбільш постраждалих від мін країною. Майже щодня в новинах з’являються повідомлення про дорослих і дітей,  які постраждали від вибухових пристроїв.

Саме тому сьогодні в усіх класних колективах школи пройшли виховні години з мінної безпеки. Учні переглянули короткі відео про основні види вибухонебезпечних предметів та правила безпечної поведінки , про те, як убезпечити себе підчас прогулянок з друзями та батьками.

Кожен має пам’ятати правила трьох «Не», яке допоможе уникнути небезпеки:  Не підходь! Не чіпай! Не панікуй!