Місячник науки і мистецтва

19 квіт. 2023
Наші переможці!

Протягом березня у нашому районі проводився місячник науки та мистецтва, у якому учні нашої школи взяли активну участь та стали переможцями різних конкурсів.

Гаман Анастасія, учениця 7-А класу, посіла 3 місце у фестивалі мистецтв «Сучасне українське мистецтво» в номінації «Вокальний спів» (керівник – Таланова Оксана Василівна) .

Грідін Денис, учень 5-Б класу, посів 1 місце у фестивалі відеороликів «Ми досліджуємо світ» (керівник – Боднар Ольга Сергіївна).

Венедіктова Марія, учениця 7-А класу, посіла 2 місце у науково-практичній конференції для учнів 5-8-х класів закладів загальної середньої освіти «Перші кроки в науку», секція «Прикладна фізика» (керівник – Альошкіна Алла Михайлівна).

Гріччін Іван, учень 7-В класу, посів 3 місце у науково-практичній конференції для учнів 5-8-х класів закладів загальної середньої освіти «Перші кроки в науку», секція «Історичне краєзнавство» (керівник – Базій Віра Романівна).

Вітаємо наших переможців та їх наставників!!!