30 трав. 2023

Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» оголошують ХХ міжнародний конкурс творчих робіт школярів, вчителів, студентів, аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».

Мета конкурсу - залучення школярів, вчителів, студентів та аспірантів до вивчення, дослідження, викладання новітньої історії, засвоєння важливості уроків історії війни та Голокосту й усвідомлення цих уроків для розуміння проблем сучасного розвитку суспільства, необхідності формування атмосфери гуманізму й толерантності.

Учасниками конкурсу можуть бути представники України та інших країн:

- учні 8–11 класів шкіл, гімназій, ліцеїв;

- вчителі загальноосвітніх навчальних закладів;

- класні керівники та організатори виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів;

- студенти та аспіранти.

Заявки на конкурс можна подати до 15 серпня 2023 року.

З умовами участі у конкурсі можете ознайомитися за посиланням.