Контрольна робота з ІКТ

19 трав. 2014
Контрольна робота з ІКТ

Контрольна робота для визначення рівня володіння ІКТ

1. Робота з операційною системою
    1. Створіть у папці МОЇ ДОКУМЕНТИ папку з іменем за власним прізвищем.
  2. Робота з мережею Інтернет
  1. Засобами будь-якої пошукової системи знайдіть навчальну програму викладання вашого предмету.
  2. Збережіть текст програми у власній папці.
  3. Знайдіть малюнки (2-3шт.), які стосуються школи, учнів тощо.
  4. Збережіть малюнки у власній папці.
  1. Робота з офісними програмами:

Електронні таблиці

1. Створіть електронну книгу, яка буде відображати електронний журнал вашого класу.
  2. Створіть стовпці: ПІБ учня, бали за ваш предмет, бали за будь-які 2-3 предмети, середній бал.
  3. Введіть довільні дані про 4-5 учнів.
  4. Розташуйте над таблицею її назву –  Електронний журнал – у об’єднаній клітинці по центру
  5. Відформатуйте таблицю (прокресліть межі, виділіть заголовки стовпців, вирівняйте текст в клітинках по горизонталі за значенням, по вертикалі - по центру).
  6. Обчисліть за допомогою відповідної функції (формули) середній бал учнів.
  7. Побудуйте гістограму з назвою Рейтинг учнів, яка буде відображати середню оцінку кожного учня, розташуйте її на окремому аркуші електронної книги. На діаграмі потрібно підписати дані та їх значення.
  8. Змініть назву аркушу, на якому знаходиться таблиця, на Електронний журнал, порожні аркуші видаліть.
  9. Збережіть електронну книгу у власній папці  з іменем ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ.

Комп’ютерні презентації

1. Створіть в своїй папці комп’ютерну презентацію.
  2. Перший слайд – титульний. Вкажіть автора презентації та тему «Інформація для батьків».
  3.  На другому слайді вставте таблицю, створену в попередньому завданні.
  4. На третьому слайді вставте гістограму, створену в попередньому завданні.
  5. На четвертому слайді введіть інформацію для батьків (наприклад, оголошення про батьківські збори) та вставте малюнки, збережені з Інтернету
  6. Оформіть презентацію (дизайн слайдів, анімація об’єктів на слайдах для всіх слайдів).
  7. Збережіть створену презентацію  з іменем ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ у власній папці.

Текстовий процесор

1. Створіть в своїй папці документ текстового процесору
  2. Створіть запрошення для батьків до участі в захисті проектів з вашого предмету, що містить:
    • Заголовок
    • Малюнки
    • Текст з чіткою інформацією про захід
    • Список або таблицю
  3. Використайте різні види форматування (розмір тексту, колір тексту, накреслення, шрифт).
  4. Збережіть текстовий документ з іменем ЗАПРОШЕННЯ у власній папці.
    1. Робота з програмою-архіватором.
      1. Заархівуйте всі файли Вашої папки, вказавши в імені архівного файлу Ваші прізвище та ініціали.
  1. Робота з мережею Інтернет.
    1. Відправте зісвоєї електронної скриньки створений архів на адресу  [email protected], вказавши в темі листа КОНТРОЛЬНА РОБОТА Ваші ПІП, школа.