Відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців та учасників районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»

14 груд. 2018
14 грудня 2018 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №158 відбулись урочистості з нагоди вшанування переможців та учасників районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». У церемонії взяли участь голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, народний депутат України Грановський Олександр Михайлович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Мартинова Надія Василівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники закладів освіти району, учителі, батьки. Зі словами привітання та побажання щастя, натхнення, нових педагогічних знахідок до учасників конкурсу звернувся народний депутат України Грановський Олександр Михайлович. Переможці та призери районного туру конкурсу отримали грамоти Управління освіти та подарунки, учасники - дипломи Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Під час заходу відбулись презентації відеороліків про переможців конкурсу, в яких учні творчо представили своїх улюблених учителів. Урочисту церемонію прикрасили виступи творчих колективів учнів та вчителів закладів освіти району.

Вітаємо  переможців:

1 місце:

Болотіну Юлію Володимирівну, учителя предмета «Основи здоров'я» ХЗОШ №165;

Буєвську Тетяну Іванівну, учителя французької мови ХСШ № 166,

Боднар Ольгу Сергіївну, учителя предмета «Основи здоров'я» ХЗОШ №158,

Петрова Олександра Анатолійовича, учителя предмета «Захист Вітчизни ХЗОШ № 158,

Алексєєнко Ольгу Олексіївну, учителя географії ХЗОШ №36.

ІІ місце:

Фалєєва Геннадія Анатолійовича, учителя предмета «Захист Вітчизни» ХСШ №16,

Уліцького Ігоря Валерійовича, учителя предмета «Захист Вітчизни» ХЗОШ № 110,

Медведєву Вікторію Леонідівну, учителя географії ХЛ № 107,

Єрмолаєву Галину Станіславівну, учителя французької мови ХГ № 55.

ІІІ місце:

Шапко Ірину Ігорівну, учителя географії ХСШ № 17,

Крохмаль Валентину Миколаївну, учителя ХСШ № 16.