До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

14 жовт. 2022
акції «Дякую захисникам України»

Жовтень - місяць, який дарує нам одне з найважливіших свят  – Свято Покрови Божої Матері. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б нічого не знала про славетних воїнів-захисників, що боронили віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

І саме 14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України.  Вони, герої сучасності, відстоюють право на мирне і вільне життя кожного із нас.

З 2017 року учні школи беруть участь у акції «Дякую захисникам України».

Сьогодні школярі надсилають свої відео привітання, малюнки, поробки захисникам.  Ми дякуємо і доземно вклоняємося кожному військовому, добровольцю, волонтеру за сміливість і відвагу, за відданість державі, за  те, що дають нам можливість вчитися і  мріяти! Дякуємо Збройним Силам України та віримо у перемогу!

Звернення до Захісників

Долоньки побажань