Всеукраїнський проєкт «Школа миру»

1 лют. 2023
Всеукраїнський проєкт «Школа миру»

Наша школа уже не один рік бере участь у Всеукраїнському проєкті «Школа миру». Юні миротворці закладу освіти (а це були випускники 11 -Б класу) були активними учасниками миротворчих заходів Київського району та міста Харкова. У цьому навчальному році естафету прийняли учні 6-Б класу та їх класний керівник Коваль Д.О.

Сьогодні, 1 лютого, представник шкільної організації Юних миротворців Піотрович Єлизавета взяла участь  в онлайн- установчій сесії проєктів «Школа миру» та «Юний миротворець» Міжнародного громадського руху миротворців ООН, присвяченої Міжнародному дню людського братерства.

Учасники та керівники проєкту презентували роботу  міських дитячих організацій, розповіли про досягнення та плани юних миротворців.

Сергій  Самойлов, голова правління ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни», координатор Міжнародних програм «Школа миру» та «Юні миротворці», директор молодіжних програм  AISP/SPIA та   Олександр  Дорошенко,  голова правління ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни» поділилися досвідом роботи з учасниками конференції, звернулися зі словами підтримки до присутніх.

Мир – це найбільше здобуття людства та найцінніших скарб. Про розуміння важливості  участі молоді в миротворчих процесах  свідчить те, що гостями заходу були Олена Вєдяєва,  начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради,  Юлія Згурська, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва  Харківської міської ради. Зі словами підтримки та найкращими побажаннями до присутніх звернулися іноземні гості: Дінеш Сабніс - професор, доктор  AGM Activity Ashoka Group of Schools та Генеральний секретар індійської делегації AISP SPIA( Індія), Ерік Доккен - учасник миротворчих місій ООН, представник міжнародної програми “Подорож заради миру”( Норвегія).