Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2023
Міжнародний день захисту дітей

Щороку  в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості і надії. Це одне з  найстаріших міжнародних свят.

Головне завдання цього дня – привернути увагу громадськості до реальних дитячих проблем, захистити права дітей,  гарантувати їм необхідну освіту,  покласти край дитячій праці.

В Україні  День захисту дітей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

День захисту дітей – це не лише веселе дитяче  свято, це нагадування усьому суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб діти росли щасливими в люблячих родинах,  вчилися, займалися спортом, розвивали свої здібності  і в майбутньому стали справжніми громадянами своєї держави.

До Дня захисту дітей в класних колективах пройшли інформаційні хвилинки, виховні години. Школярі ділилися своїми мріями і бажаннями, беручи участь у онлайн-виставці малюнків «Дитячі мрії», розповідали про свої захоплення.

Світ дитинства яскравий та неповторний, тож хай кожна дитина буде щасливою!

Посилання на Padlet-дошку з малюнками