День цивільного захисту!

12 квіт. 2017
12.04.2017 р. В ХЗОШ № 158 було проведено День ЦЗ. Учні школи підготували випуск стіннівок з питань «Протидія тероризму», «Природні та техногенні катастрофи», «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій». Школярі переглянули фільм «Дії населення в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій». Учнями 10-х класів та вчителями предмету «Захист Вітчизни» було продемонстровано способи евакуації поранених та перша медична допомога при опіках. Для школярів початкових класів було проведено виховні години «Природні лиха», «Пожежна безпека», конкурс малюнків.

Перед учнями 7-11-х класів виступив Понамаренко Олег Валентинович- головний інспектор Київського районного відділу у м.Харкові Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, майор служби Цивільног Захисту, який розповів про вибухо-небезпечні предмети та іх небезпеку, про правила поведінки під час евакуації.