Начальная практика!

8 черв. 2018
З 29 травня 2018 року учні 10-А класу навчальну практику проходили на базі Національного аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". Учням провели екскурсію територією аерокосмічного університету. Ознайомили з основними напрямками підготовки як в аерокосмічному університеті, так і зокрема на факультеті літакобудування. Практика проходила на кафедрі інформаційних технологій пректування, де десятикласники працювали над темою «Тривимірне моделювання і створення комп’ютерних ігор, програмування роботів».