Вітаємо всіх вас з Днем Державного Прапора України.

23 серп. 2018
23 серпня педагогічний колектив школи відзначив це свято урочистим підняттям Державного Прапору. Державний прапор - це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 27 - років незалежної України. Дозвольте привітати Вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави.

23 серпня педагогічний колектив школи відзначив це свято урочистим підняттям Державного Прапору.Державний прапор - це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 27 - років незалежної України. Дозвольте привітати Вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави.