Бесіди (поради) щодо правил поведінки в умовах воєнного стану

Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Дитяча абетка безпеки від ДСНС

Державна служба з надзвичайних ситуацій випустила серію мультфільмів «Дитяча абетка безпеки», які допомагають пояснити дітям, як поводитись у різних ситуаціях під час війни.

Працівники ДСНС підготували для маленьких українців мультик про правила поведінки у разі сирени тривоги "Дитяча абетка безпеки. Що робити, коли лунає сирена?"

У віршовій формі малечу закликають зберігати спокій та проговорюють різні сценарії поведінки, залежно від того, де дитину застав сигнал повітряної тривоги.

Мультик "Дитяча абетка безпеки. Дивні знахідки" розповідає про те, як поводитися дітям, якщо під час прогулянки вони знаходять дивні предмети.

Інформаційний комікс для дітей у воєнний стан

Фізична безпека дітей під час війни. Правила поведінки в евакуації, на окупованих територіях і в зоні бойових дій

Онлайн-навчання з мінної небезпеки

Презентація про мінну небезпеку

Посібник «Супергерої безпеки»

З метою збереження життя і здоров'я українців у відкритому доступі розміщено книжку «Мінна безпека не без ПЕКа». Це видання рекомендоване (За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України) маленьким українцям та їх батькам.
Завдяки посібнику малеча вивчить основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Правильні дії головних героїв у ситуаціях, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, стануть взірцем для наслідування.
Завантажити видання можна безкоштовно за посиланнями:

Дотримуйтесь правил поведінки в небезпечних ситуаціях!