Святкуємо Міжнародний день захисту дітей!

1 черв. 2020
1 червня — Міжнародний день захисту дітей. В честь свята прийнято вітати дітей красивими листівками і картинками, а також віршами і прозою.

1 червня — Міжнародний день захисту дітей. В честь свята прийнято вітати дітей красивими листівками і картинками, а також віршами і прозою.

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної демократичної федерації жінок у 1949 році. Перше святкування дитячого дня було призначено на 1 червня 1950 року, в той раз його відзначили в 51 країні світу.

Міжнародний день захисту дітей - це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Учні нашої школи виготовили правові лепбуки та записали свої відео-привітання з початком літа!