Вітаємо Ластоверову Ілану, ученицю 11-А класу, яка стала єдиним переможцем від нашого Київського району у Всеукраїнському конкурсі

4 серп. 2020
Сьогодні відбулося нагородження лауреатів та переможців Всеукраїнського дитячого літературнорго конкурсу "Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди!", який проходив під загальним керівництвом ДСНС України та ДТП України.

Ластоверова Ілана, учениця 11-А класу стала єдиним переможцем від нашого Київського району, за що була нагороджена почесною грамотою та отримала подарунок - смарт-годинник.

Вітаємо та бажаємо натхнення та успіхів!