До уваги учнів 5-11 класів та їх батьків !!!

3 лист. 2020
Учні 5-11 класів з 03.11.2020 переходять на дистанційну форму навчання. Заняття в онлайн-форматі будуть відбуватися відповідно розкладу за графіком з 08:30. Завданння для тих, хто не має змоги займатися онлайн та завдання з посиланнями на різні допоміжні ресурси у розділі "освітній процес"- "Дистанційне навчання"

До уваги учнів 5-11 класів та їх батьків !!!

• Учні 5-11 класів з 03.11.2020 переходять на дистанційну форму навчання;

Заняття в онлайн-форматі будуть відбуватися відповідно розкладу за графіком з 08:30 з використанням освітньої платформи Zoom, Google Classroom (посилання сформовані для кожного класу та надані вчителям та учням для користування)

•  Для зворотнього зв'язку створена поштова скринька  [email protected]
  • Завданння для тих, хто не має змоги займатися онлайн та завдання з посиланнями на різні допоміжні ресурси  у розділі "Освітній процес" - "Дистанційне навчання"