Проведено онлайн засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості» на платформі ZOOM.

17 лист. 2020
Порядок денний: 1. «Організація дистанційного навчання у школі» 2. «Пандемії в сучасному суспільстві. Правильне відношення родини та поведінка під час карантину» 3. «10 головних правил безпеки для дітей»

17 листопада 2020 року відбулося заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття проходило у режимі онлайн на платформі ZOOM. Зустріч провела голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна.

У засіданні взяли участь завідувач центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Настенко Ірина Василівна, методист центру освітніх технологій Управління освіти Москалець Любов Григорівна, інспектор відділу зв'язків з Департаменту патрульної поліції Черкашин Данило Михайлович, лікар-реабілітолог обласного центру медико-соціальної експертизи Ситенко Юлія Володимирівна, представники батьківської громадськості закладів загальної середньої та дошкільної освіти району. Під час засідання завідувач центру освітніх технологій Ірина Василівна Настенко привітала усіх учасників від імені начальника Управління освіти адміністрації Київського району Тетяни Володимирівни Куценко та розповіла про організацію дистанційного навчання у школах району, про синхронне та асинхронне навчання, про необхідність мати діалог з вчителями та ставити хвилюючі для батьків питання. Ситенко Юлія Володимирівна висвітлила нагальне для сьогодення питання щодо правильного відношення та поведінку під час пандемії, а представник патрульної поліції Черкащині Данило Михайлович нагадав батькам про головні правила безпеки для дітей, про відповідальність батьків перед законом за правопорушення їх дітей та наголосив, що саме батьки повинні бути позитивним прикладом для своїх дітей.