Всесвітній день дитини

20 лист. 2020

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини.

В Україні офіційно це свято встановлено у 2009 році як нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї держави.

Дружній колектив ХЗОШ № 158 приєднався до ініціативи МОН та ЮНІСЕФ та долучився до проведення «Найбільшого уроку у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку. У сучасному світі людині необхідно з дитинства знайомиться з правової грамотою для захисту своїх прав. Вивчаючи свої права з дитинства, дитина не тільки знайомиться з тим, на що він має право, але і дізнається про свої обов'язки.Оскар Уайльд говорив, що найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими. І саме ми, дорослі, зобов’язані зробити все можливе, щоб діти росли щасливими, розумними, здоровими і талановитими.