Шкільна їдальня щоранку привітно відчиняє свої двері для школярів.

26 лист. 2020

Шкільна їдальня щоранку привітно відчиняє свої двері для школярів. У їдальні представлено широкий асортимент запашних борошняних виробів, які кожного дня наповнюють своїм чудовим ароматом будівлю школи.
      В осінньо-зимовий період дуже важливо дбати про зміцнення імунітету, збагачення організму вітамінами та мікроелементами, тому в їдальні готують багато корисних овочевих салатів, вибір напоїв зі свіжих фруктів. Учні 1-4 класів на сніданок отримують свіжі фрукти - це яблука, апельсини.
    Різноманітність меню, відповідальність персоналу їдальні, чистота в їдальні, постійне дотримання санітарно-гігієнічних норм -запорука здоров‘я наших дітей!