ПРО ОТРИМАННЯ ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ

15 груд. 2020
З метою дотримання вимог Санітарного Законодавства всі учасники освітнього процесу мають можливість під час робочого дня використовувати дезінфекційні засоби та антисептики для обробки рук.

На входах в школу, в бібліотеці, в їдальні облаштовані «Куточки для обробки рук». Заклад освіти в повній мірі забеспечено деззасобами і антисептиками за бюджетні кошти.

Складено графіки, згідно з  якими проводиться  провітрювання та вологе прибирання навчальних кабінетів.

Отримано велику кількість деззасобів для обробки поверхонь за кошти бюджету.

Всі учасники освітнього процесу попереджені про необхідність використання масок і дотримання соціальної дистанції.

Щоденно медична сестра школи проводить температурний скринінг і вимірює температуру у співробітників, відвідувачів. Для вимірювання температури використовуються безконтактні термометри, які отримані за бюджетні кошти. Медична сестра проходить по кабінетах і опитує учнів про самопочуття, вимірює температуру.

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу  міцного здоров’я!

Адміністрація  школи