До відома учнів 11-х класів

21 бер. 2024
Упродовж останнього тижня Донецькому і Херсонському регіональним центрам оцінювання якості освіти спільно з посольствами та консульствами України вдалося досягти домовленостей з міністерствами освіти, представниками неурядових освітніх організацій інших держав щодо можливостей провести НМТ в містах Валенсія (Королівство Іспанія), Алкмар, Амстердам і Роттердам (Королівство Нідерланди), Кишинів (Республіка Молдова), Лондон (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), Дюссельдорф (Федеративна Республіка Німеччина). Також у місті Нью-Йорк (Сполучені Штати Америки) з’явилася можливість пройти НМТ у додаткову сесію. Уклінно дякуємо всім партнерам, які відгукнулися на наш запит про підтримку!

Більше інформації знайдете за посиланням  https://testportal.gov.ua/nmt-2024-za-kordonom-rozshyreno-perelik-krayin-mist/?fbclid=IwAR00lWAa1KRCPWa-qWqpdCAvg1qXoKn5gi5srKyB4UiPlRrIhCZfB04HlPk