2023/2024 навчальний рік

Сипко Анастасія, учениця 6-В класу, посіла ІІІ місце у фестивалі комп'ютерного мистецтва (номінація "Комп'ютерна графіка")

Учні 4-Б класу - переможці олімпіади "Наукові старти - 2024" з математики (учитель Нечволод Л.В.)

Переможці Всеукраїнського конкурсу наукових учнівських проєктів і розробок "Універсіада - 2024"

Чирва Дар’я (11-Б клас) – переможець (ІІ місце) районного етапу обласного фестивалю ораторського мистецтва (керівник – Назарова О.В.)

2022/2023 навчальний рік

Ахтирська Дар’я – переможець (ІІ місце) районного етапу обласного фестивалю ораторського мистецтва (керівник – Ротенберг О.В.)

Переможці районного місячника науки і мистецтва

Фестиваль мистецтв «Сучасне українське мистецтво», номінація «Вокальний спів» - Гаман Анастасія, 7-А клас, 3 місце (керівник – Таланова О.В.)

Фестиваль відеороликів «Ми досліджуємо світ» - Грідін Денис, 5-Б клас,

1 місце (керівник  – Боднар О.С.)

Науково-практична конференція для учнів 5-8-х класів закладів загальної середньої освіти «Перші кроки в науку»

Венедіктова  Марія, 7-А клас, секція «Прикладна фізика», 2 місце (керівник – Альошкіна А.М.)

Гріччін Іван, 7-В клас , секція «Історичне краєзнавство», 3 місце (керівник – Базій В.Р.)