Наукове товариство учнів «Азимут»

Обдаровані діти – це наше майбутнє, гордість і надія України.

Розвивати таланти дітей у сфері наук — наша життєва необхідність.

І незважаючи на ситуацію, що склалася в Україні,  наші учні беруть участь у науково-дослідницькій роботі.

Положення про наукові товариства учнів, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 10.11.2014 № 1287

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО УЧНІВ

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 158 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» «АЗИМУТ»

2023/2024 навчальний рік

17 січня учень 9-Б класу Антошкін Ярослав взяв участь у науково-практичному семінарі "Молоді дослідники та винахідники: перші кроки у науці" до Дня дітей-винахідників.

09.11.2023 відбулася шкільна конференція учнів-членів наукового товариства, на якій були представлені учнівські дослідницькі роботи.

2022/2023 навчальний рік

Учасники І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Федорченко Дар’я, учениця 10-А класу, посіла ІІ місце в науковій секції «Українська мова»

Заєць Єлизавета, учениця 11-Б класу,  - учасник конкурсу в науковій секції «Математика»