Звіт директора школи перед громадскістю про діяльність закладу освіти

9 черв. 2020
До Вашої уваги інформація для ознайомлення (проект рішення конференції та презентація до звіту)

Інформація для ознайомлення:

Відеозапис конференції

Презентація "Звіт директора школи перед громадськістю за 2019/2020 н.р."

Проект рішення конференції:

1.Продовжити роботу щодо створення освітнього середовища: безпечного, комфортного, інклюзивного, розвивального, мотивуючого учнів до навчання, вільного від насильства і дискримінації.

2. Продовжити педагогам оновлювати, змінювати підходи до системи оцінювання знань учнів: відкритість, прозорість, об’єктивність, зрозумілість всім учасникам освітнього процесу, націленість на розвиток учня як особистості.

3. Адміністрації скеровувати педагогічну діяльність педагогів як агентів змін, для :

-Опановування  сучасних освітніх технологій.

-Компетентнісниого  підхіду щодо викладання предметів.

-Професійного зростання і уміння працювати в умовах появи нових форм навчання –дистанційної, індивідуальної (екстернат, сімейний патонаж).

-Розширення діапазону партнерства, ведення успішного діалогу з соціальними партнерами, громадою.

-Дотримання в педагогічній діяльності академічної доброчесності.

4. Керівнику закладу разом із командою:

-Здійснювати ефективне планування розвитку закладу освіти на засадах сучісності, модернізації, мобільності.

-Спрямовувати діяльність закладу освіти на постулатах довіри та прозорості.

-Кадрову політику здійснювати раціонально з урахуванням виконання РНП та кадрового потенціалу.

-Концентрувати роботу з усіма учасниками освітнього процесу на принципах людино центризму.

-Продовжувати конструктивну співпрацю з усіма учасниками освітнього процесу, громадськістю, соціальними партнерами.

5. Для укріплення МТБ:

-Надати в РУО бюджетний запит на:

- ремонт м’якої покрівлі;

-придбання комп’ютерного класу для забезпечення рівного доступу до освіти.

-Надати в РУО прохання виділити додаткову штатну одиницю у зв’язку з відкриттям стадіону для     роботи.

6. Обовязково виконувати приписи контролюючих держустанов, для забезпечення  системи безпеки в закладі.

7. В виховній роботі зосередити увагу на здоров’язберігаючих технологіях, принципах демократизації, гуманізації, дитиноцентризму.

8. Колективу школи допомогти в благоустрої території шкільного подвір’я після реконструкції стадіону, провести суботники (КТС).