Користування електронними квитками для пільгового проїзду випускників

11 черв. 2020
Термін дії користування електронними квитками «E-ticket» для пільгового проїзду випускників підпорядкованих закладів загальної середньої освіти в метрополітені, трамваї, тролейбусі міста Харкова, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, буде подовжено до дати випуску учнів зі школи.

Департамент освіти Харківської міської ради у зв’язку зі змінами у термінах проведення основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2020 № 664, інформує Вас про наступне.

За погодженням з керівництвом комунального підприємства «ХАРІВПАСС» термін дії користування електронними квитками «E-ticket» для пільгового проїзду випускників підпорядкованих закладів загальної середньої освіти в метрополітені, трамваї, тролейбусі міста Харкова, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, буде подовжено до дати випуску учнів зі школи.