Відкриття Молодіжного парку

10 черв. 2020

10 червня 2020 року у Київському районі після реконструкції відкрився Молодіжний парк. З'явились сучасні дитячі майданчики, місця для прогулянок та занять спортом, найбільший у місті майданчик для вигула та тренування собак. Також встановлено амфітеатр біля спорткомплексу ХПІ, де тепер можна проводити різні локальні заходи і зможуть відпочивати літні люди. І сьогодні відбувся перший такий захід - фестиваль малюнків на асфальті за темою "Харків - місто моє".

До парку завітав Харківський міський голова Геннадій Кернес, поспілкувався з дітьми та дорослими, що прогулювались парком, і зазначив, що у ході реконструкції збережено весь ландшафт і історичну спадщину, що парк дуже красивий, затишний і у ньому кожен зможе знайти місце для змістовного та комфортного відпочинку.

Учні нашої школи долучилися до знакової для харків'ян події та взяли участь у фестивалі "Харків - місто моє".

Відкриття Молодіжного парку (відеоогляд)