Запрошуємо до участі в онлайн-конкурсі "Кіберніндзя"

5 жовт. 2021
В рамках Національного Місяця безпеки, що проходитиме з 11 жовтня до 15 листопада 2021 року вперше в Україні для учнівської молоді відбудеться онлайн-конкурс "Кіберніндзя".

Конкурс проводиться з метою формування національної свідомості, художньо-естетичної культури, креативного мислення школярів та студентів, реалізації їх творчого потенціалу в області нових інформаційних технологій та кібербезпеки. Він покликаний реалізувати творчий потенціал, підвищити інтерес до безпечного користування інтернетом, а також стимулювати безпечне використання інформаційних технологій.

У конкурсі можуть брати участь учні 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти.

Для школярів "Кіберніндзя" буде проводитися у трьох вікових категоріях:

- графічний плакат з кібербезпеки або Scretch-гра з кібербезпеки для учнів 8-10 років;

- анімація з кібербезпеки, відеоролик на тему кібербезпеки або участь у CTF (Capture the Flag)-змаганні для учнів 11-14 років;

- інтерактивна інфографіка, веб-сторінка з кібербезпеки або участь у CTF-змаганні для учнів 15-17 років.

Юні переможці отримають цінні призи графічні планшети, смартфони, ноутбуки, набори для відеозйомки, набори з робототехніки Лего MindStorm, а головні призи - навчальний курс з подальшою міжнародною сертифікацією (CEH| Certified Ethical Hacker v11 - за 1-ше місце, CND| Certified Network Defender v2 - за 2 місце, CSCU| Certified Secure Computer User - за 3 місце) та практика в профільному підрозділі компанії "Octava Defence".

Для участі у конкурсі необхідно до 31 жовтня 2021 року заповнити форму за посиланням.

З умовами проведення конкурсу, правилами щодо участі, переліком призів та ін. можна ознайомитись на сайті конкурсу "Кіберніндзя".