Новини: 1985
15 квіт. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

У закладі освіти стартував Місячник знань безпеки життєдіяльності "Зробимо життя безпечним"
14 квіт. 2021

До уваги випускників 11-х класів!

Учнів 11-х класів звільнено від проходження ДПА в 2020/2021 навчальному році
13 квіт. 2021

Інформація для випускників!

Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіа технологій та машинобудування
12 квіт. 2021

Учні закладу взяли участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

8 квіт. 2021

Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти

Кабінет Міністрів України ухвалив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
7 квіт. 2021

Державна служба якості освіти надала поради для директорів шкіл щодо створення власної освітньої програми

Освітня програма – один із чинників, що визначає якість освітньої діяльності, та є джерелом інформації під час проведення: - інституційного аудиту – зовнішнього оцінювання діяльності школи; - самооцінювання – внутрішнього комплексного вивчення роботи закладу. Разом з тим власна освітня програма дає змогу школі реалізувати автономію: зафіксувати спільно вироблені цінності закладу, запропонувати власне бачення навчального плану, розподілу навчальних годин.
6 квіт. 2021

Онлайн урок "Історія та сучасні виклики"!

06 квітня 2021 року учні 7-х -10-х класів взяли участь в онлайн уроці "Історія та сучасні виклики" у рамках проєкту "Харків пам'ятає CHORNOBLE".
5 квіт. 2021

До уваги батьків учнів майбутніх першокласників!

Звертаємо Вашу увагу, що 05 квітня 2021 року розпочато прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік.
4 квіт. 2021

05–07 квітня пройдуть профілактичні медичні огляди учнів після весняних канікул

05 – 07 квітня 2021 року на базі закладів загальної середньої освіти всіх типів та форм власності пройдуть профілактичні медичні огляди учнів після весняних канікул 2020/2021 навчального року.