Обдаровані учні та переможці конкурсів

Вітаємо ученицю 3-А класу Жиронкіну Мирославу з дипломом ІІІ ступеня за участь у конкурсі виконавців на народних інструментах "Весняні фантазії"

Майборода Данило здобув золото у Чемпіонаті Європи з тхеквондо. Пишаємося учнем ліцею!

Учень 11-А класу, Майборода Данило, на чемпіонаті з тхеквондо посів два призових місця. Данила включено до збірної України. Пишаємося!

Учениця 5-Б класу Муковоз Єлизавета посіла ІІ місце в 1-ому Всеукраїнському вокальному фестиваль-конкурсі “Prodis Vocal Fest”, 3 категорія 9-10 років, естрадний вокал.

Учасники  "Народного художнього колективу" танцювально-циркова студія"Надєжда"взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Злата фест".

Черняєв Костя 1 місце.
Перов Костя, Перов Євгеній  - гран-прі в номінації циркове мистецтво.

Майборода Данило, учень 10 - А класу, брав участь у Чемпіонаті Європи з тейквандо в Італії, місто Езоло. Юнак посів 1місце в розділі самозахист, 2 місце в командному тулє, 2 місце в командному спаринзі, 3місце в особистому спаринзі в категорії 70+ кг. Даня отримав звання Майстра Спорту!!! Вітаємо та бажаємо нових звершень!