Новини: 1985
20 квіт. 2020

Проведення он-лайн конкурсу з нагоди 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Творчий он-лайн конкурс-виставка малюнків "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!". Запрошуємо учнів 4-5-х класів до участі у конкурсі!
17 квіт. 2020

У Харкові стартує міська естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців. Пам'ятаємо! Пишаємося!"

За ініціативи Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса у м. Харків стартує освітянська акція «Ми - нащадки переможців. Пам'ятаємо! Пишаємося!», присвячена святкуванню 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.
17 квіт. 2020

До уваги учасників освітнього процесу

У ХПІ презентували лабораторні роботи для школярів онлайн STEM-ЛАБОРАТОРІЯ “SCIENCE IS FUN!”
16 квіт. 2020

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Лист Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2020 р. №1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року»
15 квіт. 2020

До уваги батьків та випускників!

Вже сьогодні всі зареєстровані учасники матимуть можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО
14 квіт. 2020

Бережіть життя! Будьте обережні на воді!

З метою запобігання нещасних випадків на водних об`єктах нагадуємо про правила поведінки на воді.

Вибір підручників для 7 класу

07.04.2020 року відбулась пед.рада в режимі on-line , на якій був затверджений протокол № 12 "Про результати вибору підручників для 7 класу"
7 квіт. 2020

Батьки, учні та працівники школи вдячні Харківській міській раді за турботу

Батьки, учні та працівники школи вдячні Харківській міській раді за турботу про стан здоров'я харків'ян під час карантину.

До уваги батьків!

У класного керівника можна безкоштовно отримати маски для учнів.
2 квіт. 2020

МОН просить не поширювати фейків про відміну ЗНО

У Міністерстві освіти і науки просять не довіряти інформації про відміну проведення зовнішнього незалежного оцінюваннята начебто продовження загальнонаціонального карантину.