Новини: 1976
25 трав. 2020

До уваги батьків та випускників!

Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2020
21 трав. 2020

Вітаємо з Днем вишиванки!!!

21 травня країна святкує День вишиванки. І хоч сьогодні ми не можемо зібратися разом, наше привітання зі святом завітає до кожного дому! Віримо, що вишиванка - оберіг допоможе зберегти красу та гармонію не лише в Україні, а й усьому світі.
19 трав. 2020

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців міського конкурсу-захисту учнівських проектів!
17 трав. 2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

17 травня 2020 року є Днем пам'яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.
14 трав. 2020

Вітаємо та бажаємо натхнення та успіхів!

Учитель української мови та літератури КЗ «ХЗОШ №158» Локойда Тетяна Миколаївна посіла почесне ІІ місце у Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».
14 трав. 2020

Робота адміністрацій та вчителів в онлайн режимі

В умовах карантину, сьогодні в онлайн режимі, тарифікаційною комісією було проведено попередній розподіл годин педагогічного навантаження на 2020/2021 навчальний рік
12 трав. 2020

Сьогодні, 12 травня, в КЗ «ХЗОШ № 158» відбулася онлайн педагогічна рада

Через платформу Zoom адміністрація та педагоги школи мали змогу ефективно обговорити проблеми, вирішити нагальні питання.
11 трав. 2020

Святкуємо разом 16 травня - День Європи!

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.
9 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более.
8 трав. 2020

Звіт керівника закладу перед громадскістю онлайн

9 червня о 16.00 відбудеться звіт керівника перед громадськістю онлайн. Запрошуємо до співпраці