Новини: 1982
3 лист. 2023

До уваги учасників освітнього процесу!

Центр доуніверситетської освіти Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна спільно з Навчальним центром University Language School запрошує на підготовку до ЗНО (НМТ) з української мови, математики, історії України та англійської мови в дистанційному та очному форматах.
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

1 лист. 2023

Інформативні хвилинки "Безпека в інтернеті"

31 жовт. 2023

Районний конкурс творчих робіт «Дивовижна фантазія осені»

30 жовт. 2023

Учні 10-х класів взяли участь у заході "Канікули з Політехом". Кожен учасник долучився до цікавої вікторини, яку запропонували організатори

29 жовт. 2023

До дня визволення України від фішистських загарбників

28 жовтня 79 років тому наші героїчні предки повністю визволили Україну від нацистів. Пам'ятаємо історію і шануємо нашу пам'ять!
27 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

27 жовтня українці святкують День української писемності та мови, учителі та учні ліцею долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності 2023.
27 жовт. 2023

ХХІV МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочнеться ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Узяти участь у конкурсі зможуть учні й учениці 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні й учениці закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти і студентки закладів фахової передвищої і вищої освіти.
26 жовт. 2023

Свято гарбуза

Осінь не можна уявити без такого сонячного овоча як гарбуз, тому 26 жовтня відзначаємо День гарбуза.
26 жовт. 2023

Тиждень медіаграмотності.

В останній тиждень жовтня у світі вже 12-й рік поспіль проводять Глобальний тиждень медійної та інформаційної грамотності. Підтримуючи спільноту освітян, Академія української преси підготувала добірку з понад 70 корисних посилань, використовуючи які вчителі молодшої, основної, старшої школи і бібліотекарі зможуть скласти власний тематичний захід або урок із медіаграмотності. Учні 9 класу вчилися розрізняти правдиву інформацію від фейку на уроках літератури (створювали сторінки в соцмережах для персонажів творів, а також відчули себе піар-менеджерами)