Новини: 1986
27 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

27 жовтня українці святкують День української писемності та мови, учителі та учні ліцею долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності 2023.
27 жовт. 2023

ХХІV МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови розпочнеться ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Узяти участь у конкурсі зможуть учні й учениці 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні й учениці закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти і студентки закладів фахової передвищої і вищої освіти.
26 жовт. 2023

Свято гарбуза

Осінь не можна уявити без такого сонячного овоча як гарбуз, тому 26 жовтня відзначаємо День гарбуза.
26 жовт. 2023

Тиждень медіаграмотності.

В останній тиждень жовтня у світі вже 12-й рік поспіль проводять Глобальний тиждень медійної та інформаційної грамотності. Підтримуючи спільноту освітян, Академія української преси підготувала добірку з понад 70 корисних посилань, використовуючи які вчителі молодшої, основної, старшої школи і бібліотекарі зможуть скласти власний тематичний захід або урок із медіаграмотності. Учні 9 класу вчилися розрізняти правдиву інформацію від фейку на уроках літератури (створювали сторінки в соцмережах для персонажів творів, а також відчули себе піар-менеджерами)
25 жовт. 2023

Флешмоб "Спорт і я"

Спорт - основа здорового способу життя. Для пропорційності, краси і здоров’я потрібно не тільки освіта в галузі наук і мистецтва, а й заняття фізичними вправами.
24 жовт. 2023

Учні 4 класу провели майстер-клас на тему "Подарунки осені"

.
24 жовт. 2023

Учні 5 класу здійснили онлайн екскурсію "Подорож по дивовижній Україні"

Сьогодні відбулася онлайн екскурсія «Подорож по дивовижній Україні» . Діти грали у вікторину та дізнались багато нового про дивовижні, історичні факти та природну красу нашої країни.
23 жовт. 2023

Вітаємо команду юних істориків Київського району "Простір і час"

Команда Київського району, до складу якої ввійшла учениця 11-А класу нашого ліцею Балик Ліза ( учитель Жиронкіна А.В.), посіла 3 місце. Вітаємо з перемогою!!!!
23 жовт. 2023

Міжнародний день шкільних бібліотек.

.
20 жовт. 2023

Осінні канікули!

Дорогі учні, шановні батьки! Розпочинаються осінні канікули. Вони триватимуть з 23 жовтня по 29 жовтня. Осінні канікули – це перша можливість відпочити у навчальному році, їх слід провести цікаво й корисно, а головне – безпечно. Адже безпечні канікули – це запорука того, що діти добре відпочинуть і повернуться до навчання здоровими. Завжди пам‘ятайте про дотримання правил безпеки життєдіяльності. Знайте, що саме від Ваших дій залежить Ваше здоров'я та життя.