Практична робота (заходи)

31 січня відбулося третє заняття з циклу каскадних тренінгів для педагогів "Коли світ на межі змін...".

Ведуча: Жиронкіна Аліна Вісаніївна, соціальний педагог

17 січня 2024 р. відбувся другий тренінг з циклу каскадних тренінгів для педагогів ліцею "Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я", за матеріалами координаційного центру психологічної служби системи освіти міста Харкова, в рамках реалізації соціального проєкту громадської організації “ГО ГЛОБАЛ” «Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл».

Ведуча: Жиронкіна Аліна Вісаніївна, соціальний педагог

Європейський День боротьби з торгівлею людьми.

18 жовтня 2007 р Європейським Парламентом був започаткований Європейський День боротьби з торгівлею людьми.  На годинах спілкування з учнями 9х та 10х класів говорили про явища торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення рф на територію України.

18.09.2023 - 22.09.2023 конкурсу малюнків серед учнів 9-х класів "Булінг - це погано!"