Новини: 1972
29 груд. 2023

Ліцей отримав підручники для 5-х класів

27 груд. 2023

Учні 10-11-х відвідали профорієнтаційний захід кафедри Мехатроніки та електроніки в ХАІ

25 груд. 2023

До уваги випускників!

25 груд. 2023

Учні ліцею вітають усіх з Різдвом!

22 груд. 2023

Ліцей отримав підручники для 5 та 6 класу

21 груд. 2023

Учні 3-Б класу відвідали Екохаб

Учні 3-Б класу відвідали Екохаб, зустрілися зі Святим Миколаєм, отримали подарунки і задоволення від спілкування з тваринами, прикрасили дерево побажань своїми листівками. А також виступили в ролі добрих чарівників для мешканців хабу-привезли корм для собак, птахів та гризунів.
21 груд. 2023

Вітаємо з перемогою в олімпіаді!

Вітаємо з перемогою в олімпіаді з математики Войткову Настю (1 місце) та її наставницю Карасьову О. І.
20 груд. 2023

19 грудня відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів 1-х та 4-х класів.

Цікавими і корисними були матеріали методичного об’єднання учителів 4-х класів. З практичними порадами щодо здійснення формувального та рівневого оцінювання у початковій школі познайомила Сургай В.П. Це дуже важливе питання для учителів, учнів, батьків. Вікторія Павлівна продемонструвала власні підходи, які напрацювала за роки роботи в НУШ та ознайомила з інтерактивними прийомами за темою доповіді. Керівники РМО висловили слова подяки вчителям за відповідальне відношення до підготовки корисних матеріалів для учителів початкових класів.
18 груд. 2023

Вітаємо учнів та їх наставників!

15 груд. 2023

Виховна година " Подорож до світу домашніх тварин" разом з кінологом з Екохабу