Новини: 1972
28 лист. 2023

До уваги випускників

27 лист. 2023

День відкритих дверей НТУ"ХПІ"

26 листопада учні 11 класів взяли участь у Дні відкритих дверей НТУ"ХПІ". Під час онлайн-зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про НМТ 2024 від директора ХРЦОЯО О.Сидоренка

Вітаємо переможців олімпіад!

27 лист. 2023

У нашому ліцею було проведено 15 Уроків доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!

Окупація, обстріли та повітряна тривога не стали на заваді проведення ІV Міжнародного уроку доброти в навчальних закладах України! Незламні українські педагоги вкотре довели, що виховання відповідального та гуманного ставлення до тварин у дітей є невід'ємною складовою сучасної освіти. І в складні часи війни для наших школярів та вчителів життя та благополуччя тварин є ціннісним та важливим.
25 лист. 2023

Український інститут національної пам’яті (УІНП)ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну».

Сьогодні ввечері українці у своїх домівках в Україні та за її межами запалять свічки в пам'ять про убитих голодом.
23 лист. 2023

Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання"

З 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року проводиться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання життєвої стратегії.
22 лист. 2023

"День вiдкритих дверей у Теlеgrаm", де буде можливiсть дiзнатися про Bci переваги та можливостi НТУ "ХПI"

21 лист. 2023

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в ліцеї проведені виховні заходи.

20 лист. 2023

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини – як ще одне нагадування про те, що благополуччя дітей має бути пріоритетом у кожному куточку планети.

17 лист. 2023

Онлайн- зустріч зі шкільним офіцером поліції