31 бер. 2017

До відома абітурієнтів!

Шановні абітурієнти! Національний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій., що акредитовано за IV рівнем з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року. Сьогодні вихованці університету - бакалаври, спеціалісти та магістри навчаються за 6 спеціальностями та 15 спеціалізаціями.
29 бер. 2017

Подорож!

Подорож учнів та учителів школи за маршрутом Полтава- Опошня - Диканька 28.03.2017 з метою естетичного виховання, поглиблення знань з історії та географії.
28 бер. 2017

Танцювально - циркова студія "Надежда"

20 років на базі ХЗОШ № 158 працює танцювально - циркова студія "Надежда". В 2012 році колектив підтвердив звання "Зразковий художній колектив". А 24 березня 2017 року в Харківському державному цирку з програмою "Планета дітей" наша "Надежда" боролася за звання народного.
20 бер. 2017

Вітаємо творчу групу, Назарову О.В, директора школи, Гірник Л.М., вчителя правознавства, Сендерова О.Б, керівника шкільного гуртка!

Творча група працювала над проблемою «Створення web-музею в школі.
14 бер. 2017

Вітаємо!

Колектив вихованців танцювально-циркової студії «Надія» за перемогу у районному етапі міського конкурсу «Місто талантів» у номінації циркове мистецтво.
7 бер. 2017

ДО УВАГИ!

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє. З 1 березня по 1 квітня 2017 року проводитимуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників. Інформаційно-технічний супровід забезпечує Академія неперервної освіти. На сайті http://edu-post-diploma.kharkov.ua розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
27 лют. 2017

Колектив школи взяв участь у народному святі Київського району «Масляна».

Дякуємо Казанжиєвій Н.В., голові адміністрації Київського району, за чудове, веселе свято.
27 лют. 2017

Вітаємо! Учнів Бурзака Данила, Мельникова Данила, Заєць Єлизавету.

Їх роботи представлені в збірнику «Нартекс».
27 лют. 2017

Вітаємо! Тимошенко Дар’ю, ученицю 10-Б класу!

Її робота опублікована в збірнику наукових статей Харківського політехнічного інституту «Інформаційні технології:наука, техніка, освіта, здоров’я»

2017 - Рік Японії в Україні

Інформуємо, що відповідно до Указу Президента України від 11.01.2017 №1/2017 «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні», з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії 2017 рік проголошено роком Японії в Україні.