Новини: 1972
25 жовт. 2023

Флешмоб "Спорт і я"

Спорт - основа здорового способу життя. Для пропорційності, краси і здоров’я потрібно не тільки освіта в галузі наук і мистецтва, а й заняття фізичними вправами.
24 жовт. 2023

Учні 4 класу провели майстер-клас на тему "Подарунки осені"

.
24 жовт. 2023

Учні 5 класу здійснили онлайн екскурсію "Подорож по дивовижній Україні"

Сьогодні відбулася онлайн екскурсія «Подорож по дивовижній Україні» . Діти грали у вікторину та дізнались багато нового про дивовижні, історичні факти та природну красу нашої країни.
23 жовт. 2023

Вітаємо команду юних істориків Київського району "Простір і час"

Команда Київського району, до складу якої ввійшла учениця 11-А класу нашого ліцею Балик Ліза ( учитель Жиронкіна А.В.), посіла 3 місце. Вітаємо з перемогою!!!!
23 жовт. 2023

Міжнародний день шкільних бібліотек.

.
20 жовт. 2023

Осінні канікули!

Дорогі учні, шановні батьки! Розпочинаються осінні канікули. Вони триватимуть з 23 жовтня по 29 жовтня. Осінні канікули – це перша можливість відпочити у навчальному році, їх слід провести цікаво й корисно, а головне – безпечно. Адже безпечні канікули – це запорука того, що діти добре відпочинуть і повернуться до навчання здоровими. Завжди пам‘ятайте про дотримання правил безпеки життєдіяльності. Знайте, що саме від Ваших дій залежить Ваше здоров'я та життя.
20 жовт. 2023

Уроки з безпеки життєдіяльності.

Перед осінніми канікулами класні керівники нагадали учням основні правила безпеки життєдіяльності.
19 жовт. 2023

19 жовтня в ліцеї відбулася зустріч учнів з представником ДСНС

Представник ДСНС Київського району Сергій Щербина, нагадав дітям правила безпечної поведінки під час повітряних тривог. Особливий інтерес учасників зустрічей викликало обговорення дій при виявленні вибухово-небезпечних предметів. Під час бесіди діти розповіли про небезпечні ситуації, з якими вони стикались продовж останнього року.
18 жовт. 2023

18 жовтня – Європейський День боротьби з торгівлею людьми

На годинах спілкування з учнями 9х та 10х класів говорили про явища торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
17 жовт. 2023

Обереги для воїнів

Учні школи виготовили обереги, які будуть оберігати наших захисників на передовій і написали листівки, які найближчим часом передадуть воїнам ЗСУ.