Новини: 1972
8 бер. 2024

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-го класу.

8 бер. 2024

Вибір та замовлення підручників для 7-го класу

6 бер. 2024

Волонтерська діяльність

У цей складний час педагогічні працівники продовжують допомагати пораненим бійцям, які знаходяться в Харківському шпиталі.
5 бер. 2024

4 березня 2024р фахівці психологічної служби ліцею взяли участь у вебінарі на тему "Виклики для психічного здоров’я підлітків в умовах війни. Самоушкодження серед дітей"

Вебінар ініційований Центром громадського здоров’я МОЗ України до Дня обізнаності про самоушкодження на тему "Виклики для психічного здоров’я підлітків в умовах війни. Самоушкодження серед дітей". Спікер Наталія Масяк, керівниця клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру.
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

4 бер. 2024

Цікавий та пізнавальний навчальний день!

Сьогогдні учні 3-б класу зустрілись, щоб разом провести час. Пройшлися містом, подресували собак, відвідали заняття в центрі STEM освіти.

До уваги випускників!

Запрошуємо на День відкритих дверей Харківського національного автомобільно-дорожнього університету!

Про проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп» у березні 2024 року

Запрошуємо учнів, батьків та педагогів долучитись до нашої ініціативи та прорекламувати одну із книг письменника-ювіляра 2024 року (зазначеного в додатку) так, щоб усім захотілось прочитати цей твір у повному обсязі самостійно та детальніше ознайомитись із творчою спадщиною митця.
29 лют. 2024

Волонтерська діяльність

Учні зібрали та відправили 21 коробку з ліками та вітамінами на Куп'янський та Херсонський напрямки.
28 лют. 2024

Вітаємо Майбороду Данила, учня 11-А класу!

На чемпіонаті України з тхеквондо Майборода Данило отримав 2 призових місця. Його включено до збірної України.